lQDPJyFWi-9LaZbNAU_NB4Cw_ZVht_eilxIElBUgi0DpAA_1920_335

Produktet

Rrotulla filmi mbështjellës palete LLdpe plastike të përshtatshme për paketimin me makinë dhe me dorë

Përshkrim i shkurtër:

Si një strukturë e certifikuar profesionale, ne kemi mundësinë të personalizojmë filmin tonë për të përmbushur nevojat tuaja specifike.

Zgjidhni nga një larmi madhësish dhe ngjyrash për filmin tonë mbështjellës, i disponueshëm si për paketim me dorë ashtu edhe për makineri.Filmi ynë i gjithanshëm mund të përdoret për një sërë funksionesh, duke përfshirë por pa u kufizuar në lëvizjen, paketimin, logjistikën dhe mbrojtjen e sendeve tuaja të vlefshme.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Përjetoni aftësinë më të mirë të shtrirjes me filmin tonë mbështjellës, i cili krenohet me trashësi dhe qëndrueshmëri shtesë.Sa më shumë shtrirje, aq më shumë ngjitës aktivizohet, duke rezultuar në shtrirje superiore dhe streçin më të qëndrueshëm të ambalazhit në treg.Elasticiteti i shkëlqyer dhe lehtësia e zbërthimit e bëjnë atë një opsion të përshtatshëm.Filmi ynë i mbështjellësit që ngjitet vetë është një zgjidhje inovative për të gjitha nevojat tuaja të paketimit.

Mbështjellësi ynë industrial për shtrirje është bërë nga polietileni LLdpe shumë i shtrirë, duke siguruar një mbajtje rezistente ndaj shpimit të artikujve tuaj gjatë transportit dhe ruajtjes.

Në kompaninë tonë, ne besojmë se materialet me cilësi të lartë bëjnë filmat më të mirë.Kjo është arsyeja pse ne përdorim materiale të klasit të lartë në vend të atyre më të dobëta të ricikluara.Filmi ynë shtrirës është i qartë dhe transparent, duke ofruar një pamje të papenguar të artikujve tuaj gjatë paketimit.Ai gjithashtu ka një forcë më të fortë shtrirjeje, qëndrueshmëri, rezistencë ndaj shpimit dhe elasticitet të lartë.

Kurseni kohë dhe para me filmin tonë të mbështjelljes, një produkt i shkëlqyeshëm për përdorim universal që mund të mbështjell pothuajse çdo gjë pa pasur nevojë për shirita, litarë ose rripa.Është një zgjidhje e sigurt dhe e përballueshme për të gjitha nevojat tuaja të paketimit, më ekonomike dhe më e lehtë për t'u përdorur se materialet e tjera.

Detajet (9)

Aplikacion

Filmi shtrirës përdoret për paketim, lëvizje, depo, logjistikë etj.Është ekonomike, kurseni kohën tuaj dhe lëreni punën të lehtë.

PËRDORIMI (24)

Pyetjet e shpeshta

Si e bëjmë filmin e shtrirjes?

Filmi i shtrirjes është bërë me nxjerrje në erë.Lënda e parë termoplastike shkrihet, del përmes një mbulesë rrethore dhe një flluskë e madhe ajri fryhet brenda.Vëllimi i flluskës dhe trashësia e tubit të ekstruduar përcaktojnë trashësinë e materialit.

Çfarë përdorni për të mbështjellë kur lëvizni?

Mbështjellja me shtrirje mund t'ju ndihmojë të paketoni dhe grumbulloni të gjitha llojet e sendeve të vështira për lëvizje.mbani kuti më të vogla lëvizëse të grumbulluara së bashku;Mbani pjesët e mobiljeve së bashku, vendosni sende të vogla... Filmi shtrirës ju lejon t'i lëvizni me lehtësi sendet.

Si të zgjidhni filmin e duhur të shtrirjes?

Stretch film ose mbështjellje shtrirje është

Kjo varet nga puna juaj dhe mënyra se si të përdorni mbështjellësin e shtrirjes.

 

Normalisht, rrotullat e filmit që mbështjellin me dorë janë më të vogla dhe më të lehta, sepse ato mbështillen me dorë rreth një palete.Pra, përpiquni të zgjidhni dhe shmangni rrotullën jo shumë të madhe dhe të rëndë të filmit shtrirës, ​​kështu që do të jetë e lehtë për t'u paketuar me dorë.

 

Por nëse ka një numër të madh paletash ose produkte të rënda duhet të mbështillen në paketë, atëherë ne sugjerojmë filmin e mbështjellësit të makinës, ai do të mbështillet rreth paletës me makinë.Ka një larmi të madhe në markat dhe llojet e makinave.

 

Përveç kësaj, filmat shtrirës janë në dispozicion në trashësi dhe gjerësi të ndryshme.Zgjatja e gjatësisë deri në 300-500%.

një film plastik shumë elastik polietileni LLdpe, që mund të mbështillet rreth artikujve dhe i mban artikujt të lidhur fort.

wfwg (1)

Shqyrtimet e klientëve

Vlerësime

Shqyrtimet e klientëve

MAMA HERO

Mbështjellësi më i mirë me shtrirje të përdorur ndonjëherë, doreza plus shtesë

Unë jam një kompani lëvizëse dhe përdor film me mbështjellës, mbështjellës flluskë për klientin tim.Bleva këtë shtrirje për shkak të shqyrtimit.Shumë shitës të Amazon po shesin të njëjtin artikull, por kur i merrni, ato janë histori krejtësisht të ndryshme.Pesha është e pasaktë, gjatësia nuk është 1500 këmbë, ose gjerësia nuk është 18 inç ose 15 inç.

Sidoqoftë, ky mbështjellës shtrirjeje nuk ka asnjë nga ato probleme.Gjithçka siç përshkruhet dhe erdhi gjithashtu me doreza për t'u përdorur.

Unë e rekomandova këtë produkt dhe do të blej më shumë në të ardhmen.

Luci Moholia

Cilësi e mirë, shpërndarje e shpejtë.

Do të blej përsëri pasi folia është e cilësisë së mirë dhe i përshtatet dispenzerit që kemi.

Dorëzimi ishte i shpejtë.

Aleks

Mbështjellje dhe madhësi e shkëlqyer

Unë e përdora këtë për një lëvizje të tërthortë dhe në krahasim me mbështjellëset e shtrirë paraprakisht, më pëlqen që ky mbështjellës mund të ofrojë një tërheqje të ngushtë në qoshet e mobiljeve.Nuk u gris kurrë kur kalonte mbi mobilje ose kuti pa synuar dhe la një shtresë mbrojtëse në copa druri me vetëm dy shtresa të mbivendosura.

Melissa Pierson

Thjesht e perkryer

Asgjë për të thënë: Ky është një film strech me mbështjellës të fortë, i lehtë për t'u përdorur, i bukur dhe i qartë.

Ne e donim atë.Na e bëri jetën të lehtë dhe funksionoi shumë mirë.do të rekomandoja!

Një person e gjeti këtë të dobishme


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni